Blog:

Seriál s videonávodmi Ako naformátovať texty prác

Keďže vieme, že správne formátovanie textov nie je vôbec jednoduché, rozhodli sme sa do nášho blogu vložiť seriál videonávodov, ktoré vám určite pomôžu pri písaní a formátovaní vaších záverečných prác. Seriál sme nazvali Ako naformátovať texty prác a z videí môžete využiť informácie vždy, ak si nebudete vedieť poradiť s formálnou úpravou záverečných i priebežných prác, zadávaných počas semestra. Celý seriál bude rozdelený do desiatich dielov, ktoré sa budú zaoberať nasledujúcimi formálnymi úpravami:

1. diel - Nadpisové štýly

2. diel - Viacúrovňové číslovanie

3. diel - Tvorba obsahu

4. diel - Číslovanie stránok

5. diel - Rozdelenie na Oddiely

6. diel - Bibliografia a citácie

7. diel - Poznámky pod čiarou

8. diel – Názvy obrázkov

9. diel - Okraje stránky

10. diel - Skryté znaky

Pevne dúfame, že náš seriál videonávodov oceníte, a že vám pomôže pri formálnej úprave školských prác.

Pokiaľ sa vám aj napriek návodom predsa len nepodarí vašu prácu správne naformátovať, neváhajte a obráťte sa na nás. Vyplňte nezáväznú objednávku a my vám naformátujeme vašu prácu presne podľa vašich požiadaviek.

 


Klientská sekcia

Anonymná objednávka

a komunikácia so spracovateľom Po prihlásení sa do klientskej sekcie môžete v detaile objednávky komunikovať priamo so spracovateľom Vašej objednávky. Formou chatu jednoducho pošlete pripomienky, otázky, prílohy, všetko obojstranne anonymne. Tu môžete poslať aj otázky priamo administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

Referencie

Zistite, čo si o nás myslia naši klienti

Napísať vlastnú referenciu