Blog:

Seriál Ako naformátovať texty prác - 1. diel - Nadpisové štýly

Seriál Ako naformátovať texty prác začíname témou nadpisových štýlov. Ukážeme si ako jednotlivé štýly nastaviť a ako ich upraviť tak, aby boli podľa vaších predstáv a zadaní v smernici. Nastavenie štýlov  je kľúčové pre jednoduché naformátovanie celej vašej záverečnej práce.

Zdroj: www.itlektor.cz

Nasledujúci 2. diel - Viacúrovňové číslovanie

So štýlom nadpisov súvisia aj ďalšie témy nášho seriálu a to 2. díl - Viacúrovňové číslovanie a 3. diel - Tvorba obsahu.

Pokiaľ sa vám aj napriek návodom predsa len nepodarí vašu prácu správne naformátovať, neváhajte a obráťte sa na nás. Vyplňte nezáväznú objednávku a my vám naformátujeme vašu prácu presne podľa vašich požiadaviek.

TIP: Pokiaľ je potrebné uvádzať nejaká časť textu na novej strane, napríklad: každá nová kapitola, NEPOUŽÍVAJTE pre oddelenie len niekoľko „Enterov“ za sebou, ale vložte za posledný odstavec kapitoly koniec stránky. Tím si zaistíte, že následujúca kapitola bude začínať vždy na novej strane, aj keď budete predchádzajúcu kapitolu ďalej upravovať a pridávať ďalší text. Koniec stránky jednoducho vložíte buď stlačením Ctrl+Enter alebo na karte Vložiť stlačením Koniec stránky.

 


Klientská sekcia

Anonymná objednávka

a komunikácia so spracovateľom Po prihlásení sa do klientskej sekcie môžete v detaile objednávky komunikovať priamo so spracovateľom Vašej objednávky. Formou chatu jednoducho pošlete pripomienky, otázky, prílohy, všetko obojstranne anonymne. Tu môžete poslať aj otázky priamo administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

Referencie

Zistite, čo si o nás myslia naši klienti

Napísať vlastnú referenciu