Často kladené otázky

Nejde o texty stiahnuté odniekiaľ z internetu?

Nikdy a za žiadnych okolností. Všetky spracované informácie a podklady pre eseje, seminárky, bakalárky, diplomky a podobne, sú originálne, vytvorené presne podľa Vášho zadania a pripomienkovania. Ak by nám spracovateľ poslal text stiahnutý z internetu, náš systém kontroly by to odhalil. Kým sa text dostane k Vám, je skontrolovaný.

Je Vaša služba diskrétna?

Áno, absolútne. Sme registrovaní Úradom na ochranu osobných údajov. Všetky informácie, ktoré nám oznámite, sú považované za obchodné tajomstvo. Ani spracovateľ o Vás nedostane žiadne osobné a súkromné informácie. Dostane len to, čo je potrebné na spracovaniu textu.

Je táto služba legálna?

Áno, služba je legálna a je v súlade so zákonmi Českej republiky. Ponúkame spracovanie informácií do podoby odborných textov podľa požiadaviek zákazníka.

Kto texty spracováva?

Texty spracovávajú v danom odbore vysokoškolsky vzdelaní ľudia či nadaní študenti vyšších ročníkov vysokých škôl. Každý spracovateľ, ktorý s nami chce spolupracovať, je dôkladne preverený a nie s každým sa na spolupráci dohodneme. Vyberáme len tých najkvalitnejších a najspoľahlivejších odborníkov.

Mám istotu, že text, ktorý som si u Vás objednal, sa niekedy, napríklad o niekoľko rokov, neobjaví niekde na internete?

Áno, dokument u nás zostane uložený najviac jeden rok a potom je vymazaný. Spracovatelia sú s nami zmluvne viazaní tým, že nesmú text nikde zverejniť, publikovať ani poskytnúť iným osobám.

Prečo nemáte jednotné ceny za stranu textu?

Pretože je rozdiel medzi stranou podkladu pre seminárnu prácu o Karlovi IV., ktorá má termín o 14 dní, a stranou vysoko kvalifikovanej ekonomickej analýzy, ktorá má termín o 5 dní. Iné je tiež spracovávať informácie a podklady pre referáty a seminárne práce pre stredné školy alebo podklady pre bakalárske práce, diplomové práce, MBA a dizertačné práce. Snažíme sa preto každú objednávku posudzovať individuálne.

Kedy sa dozviem cenu?

Cenovú ponuku Vám zašleme najneskôr do 48 hodín po objednaní. Samozrejme berieme ohľad na Vami zadaný termín. Keď zadáte objednávku na podklad pre seminárnu prácu, ktorú potrebujete spracovať expresne do dvoch dní, zašleme Vám cenovú ponuku do niekoľkých hodín od objednania.

V akom termíne ste schopní objednávku spracovať?

Záleží na rozsahu, náročnosti témy a momentálnom vyťažení spracovateľov. Vždy sa Vám snažíme vyjsť v ústrety, pokiaľ by sme náhodou Vami požadovaný termín nezvládli, ponúkneme Vám najbližší možný termín. Kratšie práce sme schopní zvládnuť do 24 hodín, prípadne i skôr. Na podklady pre bakalárky, diplomovky alebo rigorózne a dizertačné práce je potrebný väčšinou cca jeden mesiac. Ale v prípade potreby a nutnosti je možné aj tieto texty spracovať za kratší čas. Všetko záleží na dohode.

Ako si mám objednať podklady pre spracovanie textu a zaregistrovať sa?

Spracovanie podkladu si môžete objednať vyplnením objednávkového formulára na našom webe. Objednávku môžete zadať aj e-mailom nebo telefonicky a náš pracovník Vašu objednávku do systému vloží. Prvá objednávka slúži zároveň ako registrácia, systém Vám vygeneruje heslo, ktoré spolu s Vašou e-mailovou adresou budete používať pre prihlásenie do Vášho klientskeho účtu. Ak ste zaregistrovaný a prihlásený, v ďalšej objednávke už kontaktné údaje nemusíte vyplňovať.

Prečo musím pri objednávke uvádzať svoju adresu?

Pretože Vám musíme vystaviť faktúru a podľa zákonov Českej republiky je adresa povinný fakturačný údaj.

Ako sa za texty platí?

Prevodom či vkladom na náš účet. Objednávky do 19,99 EUR sa platia vopred. Pri objednávke v cene od 20 EUR do 124,99 EUR dostanete najskôr ukážku a platíte, len ak s ňou súhlasíte. Pri prácach nad 125 EUR dostanete ukážku, potom zaplatíte zálohu, dostanete polovicu práce, zaplatíte doplatok a dostanete kompletnú prácu.

Je možné posielať text po menších častiach?

Áno, môžete sa s nami dohodnúť na priebežnom posielaní textu po menších častiach.

Môžem komunikovať priamo so spracovateľom?

Áno, v užívateľskom rozhraní môžete napísať ku každej objednávke odkaz, otázku, doplnenie, ktoré uvidí spracovateľ Vašej práce a môže Vám priamo odpovedať. Môžete si aj zavolať alebo napísať e-mail nášmu oddeleniu starostlivosti o zákazníkov. Pracovník oddelenia spracovateľovi Váš odkaz pretlmočí.

Ako text doručíte?

E-mailom Vám príde odkaz na stiahnutie textu.

Nemôžem sa dovolať na Vaše oddelenie starostlivosti o zákazníkov.

Majte, prosím, trpezlivosť. Naši pracovníci Vám sami zavolajú späť, a to v čo najkratšom čase.


Klientská sekcia

Anonymná objednávka

a komunikácia so spracovateľom Po prihlásení sa do klientskej sekcie môžete v detaile objednávky komunikovať priamo so spracovateľom Vašej objednávky. Formou chatu jednoducho pošlete pripomienky, otázky, prílohy, všetko obojstranne anonymne. Tu môžete poslať aj otázky priamo administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

Referencie

Zistite, čo si o nás myslia naši klienti

Napísať vlastnú referenciu