Blog:

Seriál Ako naformátovať texty prác - 4. diel - Číslovanie stránok

Ďalší diel Seriálu Ako naformátovať texty prác je zameraný na číslovanie strán. Automatické číslovanie strán môžeme veľmi jednoducho vložiť do zápätia dokumentu. Ako neočíslovať prvú stranu sa dozviete tiež vďaka tomuto videu. Pokiaľ však potrebujete nečíslovať niekoľko úvodných strán, napríklad od piatej strany po dvadsiatu a od dvadsiatej prvej strany začať číslovanie od jedna, budete musieť text rozdeliť na oddiely. Ako to správne urobiť sa dozviete v následujúcom diely o rozdeľovaní textu na oddiely.

Zdroj: www.itlektor.cz

Predchádzajúci 3. diel - Tvorba obsahu<<<   >>>Nasledujúci 5. diel - Rozdelenie na Oddiely

Pokiaľ sa vám aj napriek návodom predsa len nepodarí vašu prácu správne naformátovať, neváhajte a obráťte sa na nás. Vyplňte nezáväznú objednávku a my vám naformátujeme vašu prácu presne podľa vašich požiadaviek.

 


Klientská sekcia

Anonymná objednávka

a komunikácia so spracovateľom Po prihlásení sa do klientskej sekcie môžete v detaile objednávky komunikovať priamo so spracovateľom Vašej objednávky. Formou chatu jednoducho pošlete pripomienky, otázky, prílohy, všetko obojstranne anonymne. Tu môžete poslať aj otázky priamo administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

Referencie

Zistite, čo si o nás myslia naši klienti

Napísať vlastnú referenciu