5 jednoduchých krokov k originálnemu podkladu

 1. Najskôr vyplňte objednávkový formulár alebo nás kontaktujete iným spôsobom.
 2. E-mailom dostanete cenovú kalkuláciu a potvrdenie Vášho termínu alebo náš návrh náhradného termínu.
 3. Ak Vám cena aj termín vyhovujú, potvrdíte objednávku kliknutím na odkaz v e-maile.
  • Objednávka do 19,99 EUR: požadujeme platbu vopred.
  • Objednávka od 20 EUR do 124,99 EUR: pred platbou Vám zadarmo pošleme ukážku.
  • Objednávka nad 125 EUR: najskôr dostanete zadarmo ukážku spolu s pokynmi k platbe zálohy vo výške 40% z celkovej ceny. Ak budete s ukážkou spokojní a uhradíte požadovanú sumu, dostanete v čo najkratšom termíne cca ½ diela s pokyny k platbe zostávajúcich 60% z ceny. Po uhradení doplatku Vám bude v dohodnutom termíne zaslané kompletné dielo.
 4. Prostredníctvom klientskej sekcie môžete kedykoľvek kontrolovať priebeh a stav spracovania a anonymne komunikovať priamo so spracovateľom Vašej zákazky.
 5. Po vyhotovení práce, vykonaní kontroly antiplagiátorským systémom a jazykovej korekcii, Vám bude e-mailom zaslaný odkaz na stiahnutie práce.

Vypracovanie podkladov pre Vaše seminárne práce, bakalárske práce, diplomové práce alebo iné texty je naozaj jednoduché – vyskúšajte práve teraz.

Sme seriózna spoločnosť, preto dávame na naše texty záruku 1 rok. Ak v texte nájdete chybu, pokojne nám napíšte a my text čo možno najrýchlejšie upravíme k vašej plnej spokojnosti.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, pozrite sa do často kladených otázok: FAQ


Klientská sekcia

Anonymná objednávka

a komunikácia so spracovateľom Po prihlásení sa do klientskej sekcie môžete v detaile objednávky komunikovať priamo so spracovateľom Vašej objednávky. Formou chatu jednoducho pošlete pripomienky, otázky, prílohy, všetko obojstranne anonymne. Tu môžete poslať aj otázky priamo administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

Referencie

Zistite, čo si o nás myslia naši klienti

Napísať vlastnú referenciu